GROEPSLES ROOSTER

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Zak Conditietraining
Zaal 2
08.00 - 08.45
Jeroen/Edwin
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 2
09.15 - 09.30
TRX Senioren
zaal 1
09.30 - 09.45
Edwin

Pilates
zaal 2
09.30 - 10.30
Bettina
Pump
zaal 2
09.30 - 10.30
30 min Pump

Total Workout
zaal 2
10.00 - 10.30
Edwin 30 min Total Workout
Circuit
zaal 2
09.30 - 10.30
Edwin

TRX
zaal 1
09.30 - 10.30
Yvonne Level 2
Senioren circuit
zaal 1
09.30 - 10.00
Edwin

Body Shape
zaal 2
09.30 - 10.30
Gert Jan
Core Stability
zaal 2
09.30 - 10.00
Edwin

Yogalates
zaal 1
09.30 - 10.30
Bettina

Crosspower
zaal 2
10.00 - 10.30
Edwin
Body Bal
zaal 2
09.30 - 10.15
Yvonne

Pump
zaal 1
09.30 - 10.30
Edwin

TRX
zaal 2
10.15 - 11.00
Yvonne Level 1

Pilates
zaal 1
10.30 - 11.30
Julian

Kickboksen Level 3
zaal 2
11.00 - 12.00
Raymil

Buikspier Kwartier
zaal 2
11.45 - 12.00
Total Workout
zaal 2
09.30 - 10.30
Yvonne

Spinning
zaal 1
09.45 - 10.45
Edwin/Anouk
Asthanga Yoga
zaal 1
10.30 - 11.30
Simona
Fit Plus
zaal 1
10.30 - 11.30
Edwin
Fit Plus
zaal 2
10.30 - 11.30
Gert Jan
Crosspower
zaal 2
10.30 - 11.00
XL Edwin

TRX Senioren
zaal 1
10.45 - 11.00
Jeroen
Buikspier Kwartier
zaal 2
10.45 - 11.00

Essentrics
zaal 1
10.45 - 11.45
Petra

Yin-Yoga
zaal 2
11.00 - 12.00
Janneke
TRX Plus
zaal 1
11.00 - 11.30
Jeroen 30 min
Senioren Fitness
zaal 1
11.00 - 12.00
Edwin
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min

Yin-Yoga
zaal 2
11.30 - 12.30
Renate
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
12.00 - 13.00
Lucien
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
13.00 - 14.00
Sjoerd/Lucien
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
15.45 - 16.30
Jessey
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
16.00 - 17.00
Sjoerd
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Jessey
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
17.00 - 18.00
Raymil
Core Stability
zaal 1
17.30 - 18.00
Danielle
Essentrics
zaal 1
17.30 - 18.30
Tiuri

Buikspier Kwartier
zaal 1
18.15 - 18.30
Yin-Yoga
zaal 2
17.45 - 18.45
Janneke

Zumba
zaal 1
18.30 - 19.30
Mark

Boksen
zaal 2
19.00 - 20.00
Erkan

Buikspier Kwartier
zaal 1
19.30 - 19.45

TRX Circuit
zaal 1
19.45 - 20.30
Gerard
Buikspier Kwartier
zaal 1
18.00 - 18.15
Body Bal
zaal 2
18.00 - 18.45
Yvonne

Buikspier Kwartier
zaal 1
18.15 - 18.30

Zumba
zaal 1
18.30 - 19.30
Mark

TRX
zaal 2
18.45 - 19.30
Yvonne Level 1
Crosspower
zaal 2
18.15 - 19.00
Edwin

Spinning
zaal 1
18.30 - 19.20
Willem

Kickboksen Level 1
zaal 2
19.00 - 20.00
Raymil

Boksen
zaal 1
19.30 - 20.30
Lionel

Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.00 - 21.00
Erkan

Body Shape
zaal 1
20.30 - 21.30
Anouk
Buikspier Kwartier
zaal 2
18.15 - 18.30
Kickboksen Level 2-3
zaal 2
18.30 - 19.30
Lucien

Spinning
zaal 1
18.35 - 19.30
Willem
Pilates
zaal 2
18.30 - 19.30
Dimphna

Spinning
zaal 1
18.30 - 19.30
Bouke

Circuit
Fitnesszaal
19.00 - 19.20
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
19.30 - 20.30
Jessey

Spinning
zaal 1
19.30 - 20.30
Jacques/Anouk
Kickboksen Level 1
buitenles
19.30 - 20.30
Erkan

Boksen
zaal 1
19.45 - 20.45
Lucien
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
19.30 - 20.30
Raymil

Pump
zaal 1
19.45 - 20.30
Gerard Pump & Strength
Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.30 - 21.30
Lionel

Asthanga Yoga
zaal 1
20.30 - 21.45
Tina
Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.30 - 21.30
Raymill

Asthanga Yoga
zaal 1
20.30 - 21.45
Tina

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Body Bal
zaal 2
09.30 - 10.15
Yvonne
Body Bal
zaal 2
18.00 - 18.45
Yvonne

DINSDAG

ZATERDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Body Shape
zaal 2
09.30 - 10.30
Gert Jan
Body Shape
zaal 1
20.30 - 21.30
Anouk

MAANDAG

DONDERDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 2
09.15 - 09.30
Buikspier Kwartier
zaal 2
10.45 - 11.00
Buikspier Kwartier
zaal 2
11.45 - 12.00
Buikspier Kwartier
zaal 1
18.00 - 18.15
Buikspier Kwartier
zaal 1
18.15 - 18.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
18.15 - 18.30
Buikspier Kwartier
zaal 2
18.15 - 18.30
Buikspier Kwartier
zaal 1
19.30 - 19.45

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Circuit
zaal 2
09.30 - 10.30
Edwin
Senioren circuit
zaal 1
09.30 - 10.00
Edwin
Circuit
Fitnesszaal
19.00 - 19.20
TRX Circuit
zaal 1
19.45 - 20.30
Gerard

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Core Stability
zaal 2
09.30 - 10.00
Edwin
Core Stability
zaal 1
17.30 - 18.00
Danielle

MAANDAG

VRIJDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Crosspower
zaal 2
10.00 - 10.30
Edwin
Crosspower
zaal 2
10.30 - 11.00
XL Edwin
Crosspower
zaal 2
18.15 - 19.00
Edwin

MAANDAG

VRIJDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Essentrics
zaal 1
10.45 - 11.45
Petra
Essentrics
zaal 1
17.30 - 18.30
Tiuri

WOENSDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
13.00 - 14.00
Sjoerd/Lucien
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
15.45 - 16.30
Jessey
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
16.00 - 17.00
Sjoerd
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Jessey
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
17.00 - 18.00
Raymil

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

VRIJDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Zak Conditietraining
Zaal 2
08.00 - 08.45
Jeroen/Edwin
Kickboksen Level 3
zaal 2
11.00 - 12.00
Raymil
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
12.00 - 13.00
Lucien
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
13.00 - 14.00
Sjoerd/Lucien
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
15.45 - 16.30
Jessey
Kickboksen 9 t/m 13 jaar
zaal 2
16.00 - 17.00
Sjoerd
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Rene
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
16.30 - 17.30
Jessey
Kickboksen 13 t/m 17 jaar
zaal 2
17.00 - 18.00
Raymil
Kickboksen Level 2-3
zaal 2
18.30 - 19.30
Lucien
Kickboksen Level 1
zaal 2
19.00 - 20.00
Raymil

Boksen
zaal 1
19.30 - 20.30
Lionel

Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.00 - 21.00
Erkan
Boksen
zaal 2
19.00 - 20.00
Erkan
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
19.30 - 20.30
Jessey
Kickboksen Level 1
buitenles
19.30 - 20.30
Erkan

Boksen
zaal 1
19.45 - 20.45
Lucien
Kickboksen Level 1-2
zaal 2
19.30 - 20.30
Raymil
Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.30 - 21.30
Lionel
Zak Kickboxtraining
zaal 2
20.30 - 21.30
Raymill

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Pilates
zaal 2
09.30 - 10.30
Bettina
Yogalates
zaal 1
09.30 - 10.30
Bettina
Pilates
zaal 1
10.30 - 11.30
Julian
Pilates
zaal 2
18.30 - 19.30
Dimphna

MAANDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Pump
zaal 2
09.30 - 10.30
30 min Pump
Pump
zaal 1
09.30 - 10.30
Edwin
Pump
zaal 1
19.45 - 20.30
Gerard Pump & Strength

DINSDAG

  • Pump 30 min Pump
    09.30 - 10.30

DONDERDAG

  • Pump Gerard Pump & Strength
    19.45 - 20.30

ZATERDAG

  • Pump Edwin
    09.30 - 10.30
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
TRX Senioren
zaal 1
09.30 - 09.45
Edwin
Senioren circuit
zaal 1
09.30 - 10.00
Edwin
Fit Plus
zaal 1
10.30 - 11.30
Edwin
Fit Plus
zaal 2
10.30 - 11.30
Gert Jan
TRX Senioren
zaal 1
10.45 - 11.00
Jeroen
TRX Plus
zaal 1
11.00 - 11.30
Jeroen 30 min
Senioren Fitness
zaal 1
11.00 - 12.00
Edwin
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Spinning
zaal 1
09.45 - 10.45
Edwin/Anouk
Spinning
zaal 1
18.30 - 19.20
Willem
Spinning
zaal 1
18.35 - 19.30
Willem
Spinning
zaal 1
18.30 - 19.30
Bouke
Spinning
zaal 1
19.30 - 20.30
Jacques/Anouk

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Total Workout
zaal 2
09.30 - 10.30
Yvonne
Total Workout
zaal 2
10.00 - 10.30
Edwin 30 min Total Workout

DINSDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
TRX Senioren
zaal 1
09.30 - 09.45
Edwin
TRX
zaal 1
09.30 - 10.30
Yvonne Level 2
TRX
zaal 2
10.15 - 11.00
Yvonne Level 1
TRX Senioren
zaal 1
10.45 - 11.00
Jeroen
TRX Plus
zaal 1
11.00 - 11.30
Jeroen 30 min
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min
TRX Plus
zaal 1
11.30 - 12.00
Edwin 30 min
TRX
zaal 2
18.45 - 19.30
Yvonne Level 1
TRX Circuit
zaal 1
19.45 - 20.30
Gerard

MAANDAG

DINSDAG

  • TRX Yvonne Level 1
    18.45 - 19.30

WOENSDAG

  • TRX Yvonne Level 2
    09.30 - 10.30
  • TRX Plus Jeroen 30 min
    11.00 - 11.30

DONDERDAG

VRIJDAG

ZATERDAG

  • TRX Yvonne Level 1
    10.15 - 11.00
MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Yogalates
zaal 1
09.30 - 10.30
Bettina
Asthanga Yoga
zaal 1
10.30 - 11.30
Simona
Yin-Yoga
zaal 2
11.00 - 12.00
Janneke
Yin-Yoga
zaal 2
11.30 - 12.30
Renate
Yin-Yoga
zaal 2
17.45 - 18.45
Janneke
Asthanga Yoga
zaal 1
20.30 - 21.45
Tina
Asthanga Yoga
zaal 1
20.30 - 21.45
Tina

MAANDAG

DINSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

ZONDAG

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
Zumba
zaal 1
18.30 - 19.30
Mark
Zumba
zaal 1
18.30 - 19.30
Mark

DINSDAG

VRIJDAG

No lessen available!